Haberler / Blog

Gün Medya şirket iftarı

Gün Medya ailesi olarak iftar yemeğinde bir araya geldik. İftarı yemeğimizi yerken aynı zamanda gündemden konuştuk, birlikte keyifli sohbet ettik. Yoğunluktan dolayı aramıza katılamayan gazeteci/muhabir ekip arkadaşlarımızla birlikte ko ..

Devamı
Haytap'a bağış kampanyamızı başlattık!

Yarışmamız kapsamında gerçekleştirdiğimiz bağışın devamı gelsin istedik ve Gün Medya olarak herkesin katılabileceği bir kampanya oluşturduk. Kampanyaya ulaşmak için tıklayınız!.. dini sohbet dini sohbetler islami sohbetler ..

Devamı
Gün Medya ailesi şirket etkinliğinde

Gün Medya ailesi olarak okey turnuvasında bir araya geldik. Gün Medya ailesi olarak bugün mesai bitiminde bilgisayarlarımızı kapattıktan sonra hep birlikte okey oynamaya gittik. Birlikte bol bol sohbet etme fırsatı yakalamışken saatlerce oy ..

Devamı
Nomia Hotel'de herkese yer var!

  Nomia Hotel'e dostunuzla birlikte gidip, eşsiz denizin tadını çıkarabilirsiniz! Çünkü burada herkese yer var. Detaylar ve bilgi almak için tıklayınız!.. dini sohbet dini sohbetler islami sohbetler ..

Devamı
Her ay düzenli bağış

Gün Medya ailesi olarak her ay düzenli olarak hayvan barınaklarına gazete götürüyor, ihtiyaçlarına destek oluyoruz. Gün Medya Ailesi olarak barınaklarda yaşayan dostlarımızın ihtiyaçlarına düzenli olarak& ..

Devamı
Kedi evi nasıl yapılır ?

Gün Medya Ailesi olarak soğuk havalarda sokaktaki hayvanların da bizler gibi sıcak birer yuvası olması için kedi evleri yaptık, sizlerin de yapabilmesi için pratik kedi evimizin yapılış aşamalarını sizlerle paylaşmak istedik. Haberin t ..

Devamı