Haberler / Blog

En Heyecanlıyı Arıyoruz!

Gün Medya olarak, bakıma muhtaç olan hayvan dostlarımız hakkında farkındalık yaratmak, bağış yapmanın kolaylığı hakkında bilinçlendirmek ve daha çok kişiyi gönüllü olmaya teşvik etmek amacıyla projelendirdiğimiz ..

Devamı
Gün Medya iftarları Muratlı'da devam etti

Ramazan ayı nedeni ile vatandaşlar ile sofrada buluşmaya devam eden ve Gün Medya ailesi organizasyonları Kastamonu ve İstanbul sonrasında Tekirdağ Muratlı'da devam etti.   Haberin tamamı için tıklayınız. ..

Devamı
İftar yemeğimiz yine festival havasında

Gün Medya'nın Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği 'İftar Yemeği' bu yılda The Greenpark Hotel Bostancı’da yaklaşık 650 seçkin davetlinin katılımı ile gerçekleşti. İstanbul Bostancı, The Green Park Hotel’i ..

Devamı
Gün Medya'dan Ramazan klasiği

​Ramazan ayı nedeniyle her sene düzenlenen Gün Medya geleneksel İftar Yemeği Organizasyonu bu yıl da diğer organizasyonlar ile birlikte Beykoz Çubuklu'da bulunan Beşevler Camii etrafındaki Kur'an kurslarında okuyan öğrenciler, va ..

Devamı
İftar yemeği yine festival havasında geçti.

Gün Medya'nın Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği 'İftar Yemeği' bu yılda The Greenpark Hotel Bostancı’da yaklaşık 650 seçkin davetlinin katılımı ile gerçekleşti. Haberin tamamı için tıklayınız. ..

Devamı