Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Gün Medya ailesi olarak sosyal sorumluluk projelerinde aktif rol alıyoruz!

(28.05.2018) - Yarışma sonrasında da sokak hayvanlarını desteklemeye devam edelim istedik ve bir kampanya başlattık! Kampanyaya buradan ulaşabilirsiniz.

(09.03.2018) - Tatilde dostunuzu yanlız bırakmayın; Nomia Hotel'de herkese yer var! Detaylar için tıklayınız.

(15.02.2018) - Her ay gazetelerimizin bir kısmını barınaklara götürerek, onlara destek oluyoruz. Haberin tamamı için tıklayınız.

(22.02.2018) - Gün Medya Ailesi olarak soğuk havalarda sokaktaki hayvanların da bizler gibi sıcak birer yuvası olması için kedi evleri yaptık, sizlerin de yapabilmesi için pratik kedi evimizin yapılış aşamalarını sizlerle paylaşmak istedik. İzlemek için tıklayınız.

(15.02.2018) - Gün Medya ailesi olarak Zeytin Dalı harekatını destekliyoruz. Bu vatan hepimizin. Destek şiirimize buradan ulaşabilirsiniz.

(30.11.2017) - "En Heyecanlıyı Arıyoruz!'' yarışmamız başladı! Haytap işbirliği ile yapacağımız bu yarışmayla ilgili bilgi almak ve katılmak için tıklayın!

(15.11.2017) - Tebessüm Kahvesi'ne olan ziyaretimizde +1 farkla iş hayatına atılanlardan Arlin Gültane'nin hayallalleri arasında Arka Sokaklar ekibini, Kutsi'yi, Keremcem'i, Murat Boz'u ve Özcan Deniz'i görmek olduğunu söylemiştik. Duyarlı sanatçı Keremcem Tebessüm Kahvesi ziyaret ederek Arlin Gültane ile sohbet etti, şarkılar söyledi! Detaylar için tıklayabilirsiniz.

(19.10.2017) - Zihinsel engelli bireylerin aileleri tarafından kurulup, 2010 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden, engelli bireylerin bireysel dersler alabildiği, müzik, resim, drama eğitimi gibi birçok alanda eğitim desteği veren Tomurcuk Vakfı Kurumun Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Esra Şentuna ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı burdan izleyebilir, fotoğraf galerisine bir tık ile ulaşabilirsiniz!

(02.10.2017) - +1 farkıyla hizmet vermeye devam eden Tebessüm Kahvesi'ne gittik! Down Sendromlular'ın hayata kazandırılması ve onların iş hayatına atılması amacıyla hizmet veren Tebessüm Kahvesi'nde neler yaptık, neler konuştuk merak ediyorsanız Şermin Çoban ile röportajımıza buradan ulaşabilirsiniz.

(23.10.2015) - Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, topluma daha çok çağdaş, meslek sahibi bireyler kazandırmak amacıyla eğitimi destekleyen ve burs olanakları sunmayı amaçlıyorlar. Üstelik bunu sanat ile birleştiriyorlar! Konuyla ilgili Güzin Gürsoy, Ressam Günsu Saraçoğlu ve Ressam Dilşad Atasoy ile gerçekleştirdiğimiz röportajın detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

(15.05.2015) - Tomurcuk Vakfı'nın her yıl Engelliler Haftası için düzenlediği etkinliğe katıldık! Etkinlik kapsamında Tomurcuk Vakfı bireylerinin enerjileri, başarıları ve azimleri ile engelli olmanın yaşama engel olmadığına dair gerçekleştirilen bu etkinlikle ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

(09.12.2014) - UNİCEF Çocuk Koruma Program Sorumlusu Eylen Şavur ile çocukların hakları ve çocuklara yönelik şiddet üzerine bir sohbet gerçekleştirdik. Eylen Şavur'un şiddetin ortaya çıkma sebepleri ve bu konuda yapılan çalışmalar hakkında verdiği bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

(11.11.2013) - Timur Soyoğuz 17 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştireceği konserden elde edilecek geliri Tomurcuk Vakfına bağışlayacak! 22 Mayıs 2013 tarihinde verdiği konserin gelirini de Tomurcuk Vakfı'na bağışlayan Timur Soyoğuz'a, konser sonunda Tomurcuk Vakfı Perküsyon Grubu sahneye çıkarak eşlik etti. 17 Kasım tarihindeki konserinde engelli çocuklardan biriyle düet yapacağını da belirten Soyoğuz'un ilerleyen tarihlerde LÖSEV ve TEGEV yararına da konserler vermek istediğini iletti. Röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

(11.11.2013) - Tomurcuk Vakfı'nın yılbaşı kermesi için hazırladığı el yapımı nikah şekerleri, çeşitli armağanlar, rengarenk aksesuarlar, şeker gibi mumlar.. Tomurcuk Art Atölyesi'ndeki kermes hazırlığıyla ilgili Tomurcuk Vakfı eğitmeni ve sanat danışmanı Günsu Saraçoğlu ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik! Tüm bu eğlenceli hazırlık aşamaları ve Timur Soyoğuz'un destek konserinde satışa sunulacak olan Tomurcuk mumları ile detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
 

(04.10.2013) - Meme kanseri ile ilgili farkındalığı arttırmak adına çalışmalarını devam ettiren Avon, Avon Pembe Festival etkinliğinde tüm kadınları bir araya getirerek unutulmaz bir gün yaşatacak. Avon Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Hande Karamanoğlu Orhan ile gerçekleştirdiğimiz röportajda Avon Pembe Festival'i ve Avon'un meme kanseri farkındalığını arttırmak amacıyla gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında konuştuk. Hemen okumak için tıklayın.

(25.09.2013) - Tomurcuk Art Resim Atölyeleri'ni ziyarete giderek Tomurcuk Vakfı resim eğitmeni Esra Şentuna ve Günsu Saraçoğlu ile gerçekleştirdikleri projeler hakkında bir röportaj yaptık. Atölyede eğitim alan Cansel Yılmaz ve engelli Efe Erdem'in annesi Selma Erdem ile de kısaca sohbet ettik. Röportajımıza buradan ulaşabilirsiniz.

                                                                            

Önerileriniz için bizlere ulaşabilirsiniz...